چرا باید کارپیشه رو برای ثبت آگهی استخدام انتخاب کنیم؟

  • دوشنبه 01 دی 1399 - ساعت 10:10
3 دقیقه زمان لازم برای مطالعه

ثبت آگهی در سایت کارپیشه رایگانه!
شما می‌تونید بدون پرداخت مبلغی آگهیتون رو در سایت ما منتشر کنید و هزاران کارجویی که منتظر فرصت شغلی مناسب هستند، در صورت سرچ عنوان شغلی شما آگهیتون رو می‌بینن و باهاتون ارتباط برقرار می‌کنن.

البته ما راه‌حل‌هایی هم برای نتیجه و بازدهی بیشتر آگهی شما داریم و این یکی از دلایل مهمیه که کارفرماها سایت کارپیشه رو برای به اشتراک گذاشتن آگهی‌شون انتخاب می‌کنن. درواقع ما در کارپیشه، تعرفه ثابتی برای درج آگهی شما در صفحات اجتماعی نداریم. شما این امکان رو دارید که از مبلغ 10 هزار تومن تا 700 هزار تومن متناسب با بودجه‌تون برای آگهیتون هزینه کنید و ما موظفیم در مقابل پرداخت شما از تمام صفحات مجازی برای آگهیتون بازدید ایجاد کنیم. این مبلغ نسبت به بازدید و کلیکی که روی آگهیتون بشه کسر می‌شه و در صورت عدم رضایت یا کامل خرج نشدن، مبلغ پرداختیتون به طور کامل به شما برگردانده می‌شه. این روش باعث می‌شه نتیجه بهتری برای آگهی استخدام بگیرید و مؤثرتر هزینه کنید.
از دیگر امتیازهای ثبت آگهی در کارپیشه می‌شه به انتخاب روش ارتباط کارجو با کارفرما اشاره کرد. شما می‌تونید بسته به شرایط خودتون و سازمانتون انتخاب کنید که کارجو براتون رزومه بفرسته، باهاتون تماس تلفنی بگیره یا اطلاعاتش رو در سایت بنویسه تا شما در زمان مناسب باهاش تماس بگیرین.

امتیاز دیگه‌ای که سایت کارپیشه نسبت به دیگر وبسایت‌های کاریابی داره، هزاران بازدید و ثبت رزومه‌ای که روزانه در سایت از طرف کارجوها اتفاق می‌افته و همین لحظه حدودا 400/000 رزومه در سایت ثبت شده که شما به راحتی می‌تونید بهشون دسترسی داشته باشین و مناسب‌ترین نیرو رو برای کسب و کارتون انتخاب کنید.

برای ثبت آگهی کلیک کنید.

مطالب مرتبط

فرصتهای شغلی طلایی و ایده‌آل در شرکت‌های معتبر

کارپیشه ثبت‌آگهی رو برای شما کارفرمایان عزیز کلی راحت تر کرده

نظرات

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

چرا باید کارپیشه رو برای ثبت آگهی استخدام انتخاب کنیم؟

کارجوی ویژه